مدتی همراه ابرها قدم میزنم

خب دوستان عزیز، فصل مدارس و دانشگاه ها داره شروع میشه و سرعت کار من هم میاد پایین. البته یه مدتی. فقط میتونم آخر هفته ها بیام. البته وقتی کارهای دانشگاهم مشخص شد و وضعیت خوابگاه ها معلوم شد (که آیا میدن یا نه) روزهای دیگه هم با خیال راحت میرم اتاق کامپیوتر دانشگاه و مطلبی، چیزی میذارم. پس... مدتی همراه ابرها قدم میزنم، تا کمی خستگی در کنم. اما زود بر خواهم گشت پایین و دوباره روز از نو، روزی از نو.

/ 6 نظر / 6 بازدید
انه

ساتل تحصیلی خوبی داشته باشی

ملیکا شرلی

امید وارم خوش باشی!!!! من هم برات آرزوی موفقیت میکنم!!!برای منم دعا کن که امسالم مدرسه ام نمراتش خوب بشه البته پارسال زیاد خوب نبود شد19/94 برعکس هرسال که 20 میشدم اما پارسال چون اول بود معمولا از سالهای دیگه کمتر میشه!!!!

ملیکا شرلی

راستی سریال رویای سبز رو چه سالی پخش میکرد؟؟؟؟

شکیلا

سال تحصیلی خوبی داشته باشی...

لطفابالبخندکلیک کنید

درود بر شما مطلب جالبی بود،امیدوارم در تحصیل و زندگی اتان موفق باشید.باآرزوی سلامتی،خوش مانید.

مهدی

سلام-من به تازگی با وبلاگ شما آشنا شدم-ممنون که اینهمه مطلب جالب و خوب رو گذاشتید و آپدیت هم میکنید-البته دوست داشتم تو پست بالا نظر بدم اما ظاهرا بسته است-به نظر من آنه شرلی زیباترین و با احساسترین داستانی هست که تا حالا خوندم و کارتون و فیلمشو رو دیدم و هر دفعه هم که دوباره میبینم برام تازگی داره و تمام خاطرات برام زنده میــشه-امیدوارم هر روز موفق تر از همیشه باشید-من مدام به اینجا سر میزنم و مطلباشو میخونم و منتظر مطالب جدید هستم-مررررررررسی[قلب][گل]